Czołem!

Cieszę się że zawitaliście do mojego świata, mam nadzieję iż uda mi się was ugościć w iście staropolskim stylu otwartości i dobroci 🙂 Jeżeli po odwiedzeniu tej strony zostanie z tobą coś inspirującego, coś nowego, coś dobrego, moja mikromisja została spełniona!

KILKA SŁÓW O MNIE

Mój cel to budowanie grup, zespołów i organizacji które cechują się otwartością, odpornością i ewolucyjnym charakterem.
Od 2015 roku aktywnie działam na rzecz budowania tego co obecnie okreslamy ‚Turkusową organizacją’. Do niedawna miałam wspaniałą możliwość od losu współpracy z kilkudziesięcioma organizacjami w krajach Eruopy Zachodniej które to przodują w budowaniu miejsc pracy opartych o zrozumienie, zaufanie, pełnię.
Od marca 2017 aktywnie działam w ramach kilku organizacji w Polsce które to są pionierami w praktykach opartych o samozarządzanie i pracę dla i wokół ewolucyjnego celu swoich organizacji.
Szczególnie interesuje mnie praca z organizacjami i zespołami, które mają określony cel, bądź szukają celu, sięgającego poza profit. Wychodzę z założenia, iż tego typu organizacje są organizacjami przyszłości. W naszym pogarszającym się ekosystemie, rosnących liczbach wypaleń, malejącej satysfakcji i motywacji, skandalach i braku akceptacji odpowiedzialności za efekty uboczne naszych działalności (…), potrzebujemy organizacji opartych o wartości większe niż pieniądze.

NARZĘDZIA W MOIM PIÓRNIKU

  • Turkusowe narzędzia i praktyki (dotyczące procesów decyzyjnych, bezpiecznej samoorganizacji, tworzenia przestrzeni dla pełni człowieka, pracy nad ewolucyjnym sensem istnienia organizacji),
  • Holakracja (certyfikowany i doświadczony Coach, Moderator z kilkoma przemianami organizacji o różnym zakresie i charakterze),
  • Budowanie konstruktywnej komunikacji w zespole (głównie z użyciem zasad komunikacji bez przemocy ang. NVC),
  • Narzędzia wspierające budowanie systemów skoncentrowanych na człowieku i wokół człowieka (wywodzące się między innymi z Systems Centered Theory®)
  • Praca z konfliktami poprzez użycie m.in. takich narzędzi jak ‚Coflict Contribution System’
  • Wypracowywanie strategii dla samoorganizujących się przedsięwzięć (collective strategy meetings process, OKRs

Dziękuję za miłe odwiedziny!

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz!

Znajdziesz mnie również na: LinkedIn Twitter

Dane Kotaktowe

Telefon: +48 886-493-162
kontakt@gabrielakrupa.com