W Energized.org Polska wierzymy w ludzi oraz ich potencjał, dlatego wspieramy organizacje w budowaniu i rozwijaniu przestrzeni dla samoorganizacji i tzw. ‘turkusowego’ podejścia do organizacji pracy. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby zaproponować rozwiązania dopasowane do potrzeb i stopnia rozwoju organizacji. Rozumiemy, że proces zmiany jest wyzwaniem, dlatego staramy się jak najlepiej przygotować ludzi i zespoły do przyjęcia praktyk i systemów samozarządzania (m.in. Holakracji).

Wsparci przez Energized.org Polska

Proces przejścia z organizacji hierarchicznej do pełni samoorganizacji opartej o ewolucyjny Sens Istnienia całej firmy.

Wsparcie w przemianie modelu współpracy dla części organizacji.​

Wsparcie w przemianie modelu współpracy dla części organizacji.​

Wsparcie w przemianie modelu współpracy dla części organizacji.

Wsparcie w przemianie modelu współpracy dla części organizacji.​

Wsparcie w przemianie modelu współpracy dla części organizacji.

Kim jesteśmy

Gabi Krupa

Od 2015 roku obserwuję i wspieram organizacje na ich drodze do działania w myśl turkusowego modelu organizacji. Moja droga zaczęła się w Szwecji, gdzie realizując projekt dla Spotify obserwowałam efektywność samoorganizacji i dużą motywację zespołów które w ramach Spotify miały możliwość pracy w oparciu o autonomię, zaufanie i transparentność. Jestem doświadczonym trenerem samoorganizacji i certyfikowanym coachem Holacracy®.

Paulina Koperska

Mam za sobą ponad 20 lat doświadczenia zawodowego. Przeszłam ścieżkę kariery od kontrolera finansowego do Dyrektora Finansowego i Prezesa. Od wewnątrz poznałam międzynarodową korporację i polską firmę rodzinną. Od 2007 roku wspieram osoby indywidualne i organizacje jako coach indywidualny i zespołowy, trener umiejętności miękkich oraz konsultantka przy wypracowywaniu strategii i wprowadzaniu zmian organizacyjnych w kierunku pełnej partycypacji.

Ania Biłyk

Badam i wspieram procesy zmian we wdrażaniu samoorganizacji. W pracy wykorzystuję kilkuletnie doświadczenie zebrane w zarządzaniu projektami. Widzę, że nauka i praktyka mogą iść ze sobą w parze, dlatego wykorzystuję wiedzę z badań w mojej pracy. Z wykształcenia jestem psychologiem. Obecnie pracuję nad doktoratem związanym z uczestnictwem pracowników w zarządzaniu.

Irena Kaszewska

Badacz i praktyk samozarządzania w biznesie. Nieustannie pogłębiam wiedzę z zakresu metodyk Holakracji, Socjokracji i zarządzania zmianą, aby wspierać firmy wchodzące na ścieżkę samoorganizacji. Za mną 10 lat pracy w konsultingu i 10 lat pracy w dużej korporacji, gdzie uczestniczyłam w licznych inicjatywach transformacyjnych na styku efektywności operacyjnej i kultury organizacyjnej firm. Połączenie tych dwóch perspektyw daje mi doskonałe zrozumienie potrzeb i trudności tradycyjnego biznesu oraz możliwości, jakie oferuje turkus.

Czym jest samoorganizacja i turkusowe organizacje?

Jeśli masz pytania dotyczące samoorganizacji lub procesu zmiany w kierunku większej autentyczności i nadawania większego sensu pracy w organizacjach – to miejsce jest dla Ciebie. Na BLOGu znajdziesz teksty pogłębiające wiedzę na temat samoorganizacji i procesu zmiany organizacyjnej. Zapraszamy do lektury!

Jaki jest kolejny krok?

Jeśli chcesz przygotować swoją organizację do wprowadzenia samoorganizacji, słyszałeś o turkusowych organizacjach lub narzędziach takich jak Holakracja i zastanawiasz się czy te rozwiązania są dla Ciebie lub po prostu chcesz się z nami skontaktować – poniżej znajdziesz potrzebne dane.

Kontakt

kontakt@energized.org

 +48 886 493 162